Shenzhen Angshi Craftwork Co., Ltd

Produkujemy wszelkiego rodzaju trofea materiałów, nagrody, medale, rękodzieło, prezenty i pamiątki. Akceptujemy wszelkiego rodzaju niestandardowe elementy projektu.

Dom ProduktyCrystal Trophy Cup

Niestandardowe logo Crystal Trophy Cup Trzy rozmiary opcjonalnie z żywicą Gołąb

Niestandardowe logo Crystal Trophy Cup Trzy rozmiary opcjonalnie z żywicą Gołąb

  • Niestandardowe logo Crystal Trophy Cup Trzy rozmiary opcjonalnie z żywicą Gołąb
  • Niestandardowe logo Crystal Trophy Cup Trzy rozmiary opcjonalnie z żywicą Gołąb
  • Niestandardowe logo Crystal Trophy Cup Trzy rozmiary opcjonalnie z żywicą Gołąb
  • Niestandardowe logo Crystal Trophy Cup Trzy rozmiary opcjonalnie z żywicą Gołąb
Niestandardowe logo Crystal Trophy Cup Trzy rozmiary opcjonalnie z żywicą Gołąb
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Youngth
Orzecznictwo: C/O
Numer modelu: CTC015
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 3 kawałki
Cena: Depends on quantity of order
Szczegóły pakowania: Torebka OPP ang pudełko na kryształowy puchar trofeum
Czas dostawy: dostawa po zapłaceniu
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 5000 sztuk miesięcznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Rozmiar A: 260 * 70 mm Rozmiar B: 280 * 70 mm
Rozmiar C: 300 * 70 mm materiał: Kryształowy Puchar Z Żywicy Gołąb
Pakiet: OPP Bag and Gift Box logo: Niestandardowe zaakceptowane
High Light:

crystal glass awards

,

glass trophy awards

Nagroda Króla Ptaka Kryształowa Trofeum Puchar Golfowa Nagroda Tematyczna Trzy Gołębie z Żywicy


Płatność: 30% depozytu po pierwsze, 70% salda przed dostawą

Dostarczanie drogą powietrzną mała ilość i lekkie towary, w ciągu 100 sztuk, 2-3 dni
drogą morską duża ilość i towary ciężkie, ponad 100 sztuk, 7-10 dni
ekspresowo w ciągu 10 sztuk, 2-4 dni


Zamówienie niestandardowe: akceptujemy indywidualny projekt. Możemy również zaprojektować produkty dla Ciebie jako Twoje wymagania.
Dostępne usługi OEM

Jesteśmy najlepszym producentem kryształowej sztuki i rzemiosła w Chinach. Nasza fabryka posiada zaawansowane urządzenia produkcyjne, w tym urządzenia do trójwymiarowego rysowania, pakowania, platerowania, komputerowego rzeźbienia, tłoczenia, wiercenia i drukowania. Dostępnych jest ponad 10000 produktów o wysokiej jakości, nowatorskich projektach i eleganckich wyglądach.

Wprowadzenie Crystal Cup: Dzięki ciągłej popularności kryształowych prezentów, kryształowe trofea stopniowo wyróżniają się w wielu materialnych trofeach. Sztuczne kryształowe trofea mają zalety krystalicznej przezroczystości i mogą w zasadzie osiągnąć kształt metalowych trofeów. (Kryształowe trofea są wykonane z figur geometrycznych, w przeciwieństwie do metalu można je formować, więc nie można wykonać zbyt abstrakcyjnego kształtu.) W wielu konkursach używane są kryształowe trofea.

Kryształ (syntetyczny kryształ, pół-maszynowy pół-ręczny grunt, ogólny krystalicznie czysty, różne kąty światła mogą odzwierciedlać różne efekty).
Wraz ze wzrostem popularności kryształowych prezentów, trofeum kryształowe stopniowo wyłoniło się z trofeów wielu materiałów. Sztuczne kryształowe trofeum ma tę zaletę, że jest krystalicznie czyste i przezroczyste, a kształt może w zasadzie osiągnąć kształt metalowego trofeum.

Przewaga konkurencyjna

za. Dostępna jest mała ilość zamówienia;
b. Elegancki design o najwyższej jakości;
do. Profesjonalne rzemiosło, które daje lepsze doświadczenia konsumentów;
re. Cena fabryczna ;
mi. Szybka dostawa ;
fa. Płynna i szybka komunikacja oraz dobra obsługa.
sol. Rozmiar pudełka: można go dostosować do wymaganego rozmiaru;
h. Kolor: każdy inny materiał ma zwykle wiele kolorów do wyboru;

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy.

Doświadczenie zawodowe
1. Ponad 10 lat doświadczenia producenta z wykwalifikowanymi pracownikami i profesjonalnymi projektantami.
2. Zaawansowane udogodnienia
Kilka wysokiej jakości maszyn, profesjonalne rzemiosło i wsparcie eksperckie.
3. Punktualna dostawa, profesjonalny personel, zaawansowany sprzęt, uczciwy charakter i dobra reputacja gwarantują terminową dostawę


Kryształowy Puchar jest symbolem honoru i duchowej nagrody. Pierwsze kryształowe trofea, które widzieliśmy, były wspomnieniami z dzieciństwa. Wszystkie były w filmach i można je było oglądać tylko z daleka. Teraz kryształowe trofea są także kupowane w domach naszych zwykłych ludzi. Rządy, przedsiębiorstwa i instytucje często używają kryształowych trofeów do przyznania nagrody duchowej. Jest krystalicznie czysta, delikatna w dotyku może być również wygrawerowana, rysując. Używaj materiałów tak czystych jak lód i śnieg. Najlepiej użyć go jako nagrody dla wybitnych ludzi. Dopóki jesteśmy wystarczająco dobrzy we wszystkich dziedzinach życia, możemy trzymać kryształowe trofeum w naszych rękach. Styl kryształowego trofeum to twoja świetność!
Korzystaj z okazji: promocja reklamy, uroczystości konferencyjne, korzyści biurowe, public relations biznesowe, podziękowania dla klientów, współpraca biznesowa, doroczne spotkanie zębów tylnych, spotkania dealerów, uroczystości festiwalowe itp.
Indywidualne kryształowe trofeum należy do ich wyłącznego charakteru, cena jest nie tylko tańsza od kryształu na rynku, ale także może pokazać ich smak. Shenzhen Angshi Handicraft Co, Ltd. wykorzystuje wysokiej jakości surowce i zaawansowaną technologię do produkcji prezentów biznesowych średniej jakości, nagród, pamiątek i artykułów papierniczych. Zapewnia klientom kreatywne projektowanie, dostosowane do różnych wymagań klientów i podkreśla ich wyjątkowy charakter

Manufacturing Technology of Crystal Cup

(1) Wybór materiału: kryształ K9 i sztuczny kryształ są głównymi surowcami trofeum kryształu, podczas gdy kryształ K9 można podzielić na kilka stopni ze względu na związek między zanieczyszczeniami i przezroczystością. Najlepsze kryształowe trofeum ma jednolite bąbelki i paski, które nie tylko mają dobry kryształowy połysk, ale także dobrą przezroczystość.
(2) Inicjacja: Wybrane surowce krystaliczne są segmentowane, a kształt i rozmiar segmentowanych części są określane przez rozmiar matrycy osadzającej, tak że surowce krystaliczne nie zostaną zmarnowane;
(3) Prasowanie zarodków: forma wykonana z kryształowego kubka jest jakościowa, a stopiony kryształ o temperaturze 900 ° C jest wlewany do formy do odlewania ciśnieniowego.
(4) Polerowanie zgrubne i dokładne: trofeum kryształowe po tłoczeniu zarodków musi być jakościowe, a prototyp trofeum można wypolerować tarczą diamentową; następnie trofeum kryształowe można polerować za pomocą polerowania proszkiem do polerowania;
(5) Kolor platerowania: Powierzchnia kryształu może być pokryta różnymi kolorami lub podobna do powierzchni matowego kryształu, jak również Zodiac Wenzhen i innych wzorów, aby dodać bogatszą wartość kolekcji do kryształowego trofeum;
Rzeźba: Zgodnie z oryginalnym projektem wzoru trofeum, produkcji tekstów, rzeźba z kryształu odbywa się głównie ręcznie, więc wartość rzemiosła kryształowego trofeum jest pełna.
Opakowanie: Dobrze zaprojektowane kryształowe trofea muszą być odpowiednio przechowywane. Zwykle zostaną wytarte do czyszczenia powierzchni kryształu i włożone do specjalnej trumny z flanelową szmatką do rezerwy.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Youngth Craftwork Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Sarah Huang

Tel: +8618664988871

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Inne produkty