Shenzhen Angshi Craftwork Co., Ltd

Produkujemy wszelkiego rodzaju trofea materiałów, nagrody, medale, rękodzieło, prezenty i pamiątki. Akceptujemy wszelkiego rodzaju niestandardowe elementy projektu.

Dom

Shenzhen Youngth Craftwork Co., Ltd.

Shenzhen Youngth Craftwork Co., Ltd.

Shenzhen Youngth Craftwork Co., Ltd.
Shenzhen Youngth Craftwork Co., Ltd.
Shenzhen Youngth Craftwork Co., Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Angshi
Ilość pracowników : 250~300
Coroczne wyprzedaże : 7000000-8000000
Rok założenia : 2009
pc Export : 80% - 90%
Shenzhen Angshi Craftwork Co., Ltd powstała w 2009 roku, koncentrując się na projektowaniu, produkcji i sprzedaży metalu, kryształu, żywicy, barwionej glazury różnego rodzaju surowca trofeów, pamiątek i prezentów.

nasi klienci pochodzą z całego świata, głównie w USA, Niemczech, krajach arabskich, Azji Południowo-Wschodniej i tak dalej.

Nasza firma znajduje się w dzielnicy Shenzhen Longgang, zajmuje powierzchnię 13000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 200 wykwalifikowanych pracowników, a poza dziesiątkami zestawów maszyn produkcyjnych.

zdolność produkcyjna obejmowała maszynę do cięcia akrylu, maszynę do powlekania metali, kryształową maszynę do cięcia, maszynę do druku kolorowego i galwanicznego, laserową maszynę 3D, maszynę do grawerowania metali i tak dalej.

Jesteśmy dumni z naszej kontroli jakości, inżynierii, badań i rozwoju, urzeczywistniamy pomysły i dobrze kontrolujemy jakość. IQC, IPQC, FQC, OQC, inżynierowie ds. Badań i rozwoju, inżynier ds. Wyglądu, doświadczeni projektanci skupiają się na trofeach, pamiątkach i prezentach ponad 9 lat. Staramy się dostarczać naszym klientom najbardziej profesjonalne rozwiązania.

Naszym celem jest dostarczanie ładnych produktów wysokiej jakości po najniższych kosztach. Naszą zasadą jest osiągnięcie obopólnych korzyści i korzyści dla obu stron.

Serdecznie zapraszamy klientów z całego świata do odwiedzenia naszej fabryki.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Youngth Craftwork Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Sarah Huang

Tel: 86-186 6498 8871

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas